Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim

  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim jest położony w dzielnicy La Californie Pezou i oferuje Wi-Fi, usługi concierge. Odległość od apartamentu do lotniska Nicea-Lazurowe Wybrzeże wynosi 30 km, a Palais des Congrès Antibes Juan-les-Pins jest w 7 km.

Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim wyposażony jest w biurko do pracy oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja, a także telewizja satelitarna. W pokojach zapewniono czujnik dymu. Obiekt noclegowy obejmuje 1 sypialnię. W obiekcie noclegowym zapewniono 1 łazienkę. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt noclegowy wyposażony jest w urządzenie do parzenia kawy/herbaty, a także w pełnowymiarową kuchnię z kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy/herbaty i lodówką.

Rynek spożywczy Forville Provencal jest w odległości 25 min spacerem, natomiast Saint George's church - mniej niż 5 min piechotą od obiektu noclegowego. Obiekt noclegowy znajduje się prawie 25 min spacerem od takich miejsc jak Musée de la Castre. Niezbyt daleko od przystanku autobusowego Les Tourelles.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim Cannes
Appartement De Standing - Quartier Martinez - 70M2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement De Standing - Quartier Martinez - 70M2

121 m od nieruchomości
104 Sqm Sea-View Apartment Cannes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

104 Sqm Sea-View Apartment Cannes

10
Wyjątkowy 1 opinia
145 m od nieruchomości
Residence 3P Cosy, 6 Minutes A Pied Des Plages - 3P Cosy, 6 Minutes A Pied Des Plages Mae-1633
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Residence 3P Cosy, 6 Minutes A Pied Des Plages - 3P Cosy, 6 Minutes A Pied Des Plages Mae-1633

186 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    29 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji06029027542SB
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie zabytki możemy odwiedzić w pobliżu hotelu Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim?
      Możesz zawsze zwiedzić Palais des Congrès Antibes Juan-les-Pins, z lokalizacją 7 km od hotelu Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim. Kolejnym punktem orientacyjnym, który jest wart twojego czasu, jest Marché Gambetta w mniej niż 1 km.
    • Czy hotel Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim leży w 30 km od lotniska Nicea-Lazurowe Wybrzeże i dostać się tam można w ciągu 31-minutowej jazdy.
    • 🍹
      Jakie restauracje znajdują się blisko hotelu Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim?
      Najlepsze restauracje w pobliżu hotelu Apartament Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim obejmują restauracje Le Gepetto oraz La guerete, położone odpowiednio w 500 m i w mniej niż 650 metrach odpowiednio.
    • 🛀
      Z jakich usług uzdrowiskowych możemy korzystać w tym hotelu?
      Ten hotel posiada takie udogodnienia uzdrowiskowe jak łaźnia parowa i jacuzzi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    29 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Paradise & Jacuzzi & Terrasse Plein Sud & Clim Cannes

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij